Güncel Ajans

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2020

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2020

İnternetin git gide yaygınlaşması ticarette de yeni bir çağ yarattı. Ticaret yaparak online ortamda para kazanmak isteyen kişiler, e-ticaret döneminde Trendyol’dan nasıl para kazanılır araştırmaya başladı. Son zamanlarda Trendyol’un popülerliği artmaya devam ederken para kazanmanın yolunu arayan kişiler tarafından büyük merakla takip ediliyor. İnternetten para kazanma yolları, trendyoldan para kazanmak, trendyol paylaş kazan, trendyol koleksiyondan para kazanma, trendyol cüzdanım, Trendyol cüzdan nasıl kullanılır, Trendyol Cüzdanım nasıl kullanılır, Trendyol Para nasıl kazanılır, trendyol 100 tl kazanma gibi konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternet çağının yayılmasıyla yıllardır internet üzerinden nasıl para kazanılacağını araştırmakta ve çoğu kişi ise amacına ulaşıp internetten para kazanmaktadır. İnternetten gelir elde etmek kişiler öncelikle bilmeli ki internetten para kazanmak için oldukça dikkat gerekir. Buna şu şekilde bir açıklık getirelim. İnterneti kullanarak gelir elde etmek her insanın hayali olabilir. Buradan para kazanmak zahmetsiz ve kolay yoldan gibi gözükse de kafa yormak ve vakit harcamak gerekir. Son yıllarda e-ticaretin yaygınlaşmasıyla para kazanmaya bir yeni boyut daha eklendi. Farklı yollar ile internetten para kazanılabilmektedir. Kısaca bunlardan bahsetmek gerekirse;

 • E-ticaret
 • Youtube
 • Bloglar ve web siteleri
 • Reklam izleyerek

para kazanılabilmektedir. Zamanla, gerekli bilgi ve deneyimlerle hayalini kurduğunuz geliri kazanabilirsiniz. Reklam İzle Para Kazan Siteleri ile Aylık Minimum 1250 TL kazanç sağlamak ve konu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Youtube’dan nasıl para kazanılır? konusunda bilgi sahibi olmak için yazımızı inceleyiniz. Anket doldurarak para kazandıran siteler hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyunuz.

Trendyol Para Nasıl Kazanılır?

Trendyol uygulamaya konulduğu senelerde yalnızca moda ürünlerini satışa sunmaktaydı. Daha sonrasında daha geniş kitlelere hitap etmeye başladı. Ev gereçlerinden dekorasyona kadar birçok ürünü içerisinde barındıran Trendyol, e-ticarette en popüler uygulama haline geldi. İnternetten para kazanmak isteyen kişiler herkes tarafından güvenilir bir şekilde kullanılan Trendyoldan para kazanmanın yollarını aramaya başladı. Bu yazımızda trendyoldan nasıl para kazanılacağını sizlerle paylaşıyoruz. Trendyol üzerinden para kazanabilmek için son zamanlarda popüler olan Paylaş-Kazan ve Koleksiyon oluşturmayla kazanç elde edilebilmektedir.

Trendyol Link Vererek Para Kazanma

Trendyol son zamanlarda e-ticarette oldukça adından söz ettirmekte ve her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Sosyal medyanın da aktif olarak kullanılmış olduğu üzere günümüzde kişiler, trendyol link vererek para kazanabiliyor. İnstagram’ın yaygın bir şekilde kullanılması trendyol link vererek para kazanma imkanı sağlıyor. Özellikle influencer olarak adlandırılan sosyal medya ünlülerinin link vermesiyle merakla araştırılan konu hakkında şunu söyleyebiliriz;

Sosyal medyada fenomen olarak hitap edilecek kadar aktif takipçiye sahip iseniz ve az da olsa kazancınız var ise bu durumda size önerebileceğimiz yöntemlerden biri de ürün tanıtımı yapmaktır. Trendyol link vererek para kazanma düşüncesine sahip ve ciddi şekilde trendyol üzerinden gelir elde etmeyi düşünüyorsanız bu durumda ilk olarak yapmanız gereken kendi bütçeniz ile trendyol üzerinden aldığınız ürünleri takipçilerinize tanıtmanız gerekecektir. Bilindiği üzere instagram’da son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan “swipe up” olarak bilinen türkçesi ile “yukarı kaydır” yaparak instagram story alanına yerleştirilen linke ait açılan sayfada yer alan ürünleri, satın alan takipçileriniz sayesinde kısa süre içerisinde Trendyol tarafından fark edilecek ve bu sayede trendyol üzerinden ücretsiz “influencer marketing” kapsamında değerlendirip tarafınıza gönderilen ürünler ile ürün tanıtımı yapacaksınız. Böylelikle yeni ürünleri takipçilerinize tanıtıp ücretsiz sahip olabileceksiniz. Ardından trendyol üzerinden anlaşmalı çalışmaya başlayacaksınız. Şimdiden hayırlı olsun. 🙂

İlginizi Çekebilir-  Organik Kahve Bayilik Veren Firmalar 2020

Trendyol Koleksiyondan Para Kazanma

Trendyol tarafından belirlenen tarih aralığında uygulama mobil cihazlara indirilir, favorilerin sekmesinden en az 10 ürün tercih edilir ve koleksiyon oluşturulur. Oluşturulan koleksiyon arkadaşlar ile paylaşılır. Her 10 kaydedilmeye 5 TL para kazanılır. Ayrıca bir kullanıcı en çok kaydedilen 4 koleksiyonundan ödül kazanabilmektedir. Bu 10 kaydedilmeye de 5 TL kazanılabilmektir. Trendyol kullanıcısı bir koleksiyondan en fazla 25 TL, toplam 4 koleksiyondan ise 100 TL kazanabilir. Bu kampanya daha öncede belirttiğimiz gibi Trendyol tarafından belirlenen tarih ve saate göre ayarlanır. Kazanılan ödüllerin kişiye ulaşabilmesi için kişinin Trendyol Cüzdanım hesabı olması gerekmektedir. Trendyolda nasıl koleksiyon oluşturulur?

 • Trendyol mobil uygulamasına girilir.
 • Favorilerim menüsünden Koleksiyonlarım sekmesi üzerinden + işaretine tıklanır.
 • En az 10 ürün seçilir ve koleksiyon oluşturulur.
 • Koleksiyon paylaşılır.
 • Paylaşılan koleksiyonlar başkaları tarafından kaydedilirse kişiye para gelir.

Trendyol koleksiyon oluşturmak için tıklayınız.

Trendyol Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Trendyol Cüzdanım alışveriş yaparken kolaylık sağlanması amacıyla Trendyol tarafından geliştirilen bir ödeme yöntemidir. Ayrıca trendyol cüzdanım kullanıcılara hediye para ile ödüllendirme yapmaktadır.

Ödemelerin hızlı bir şekilde gerçekleştirildiği trendyol cüzdanım ile her alışveriş için tekrar tekrar kart bilgilerinin girilmesine gerek kalmıyor. Belirli zamanlarda da bonus para veren Trednyol, bu bonus paraları cüzdana yansıtıyor. Fakat kullanıcı bu bonusları kullanabilmek için cüzdanım uygulaması aktif hale getirmesi gerekiyor. Trendyol cüzdanıma erişebilmek için tıklayınız.

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır

Trendyol cüzdanımı aktif edebilmek için telefon numarasına gelen SMS doğrulamasını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Doğrulama sonrasında banka kartı ya da kredi kartı ile cüzdana bakiye yüklenebilmektedir. 10 dakika sonrasında para cüzdan hesabına aktarılacaktır. Fakat belirtmek gerekirse EFT, havale ya da başka bir yöntem ile cüzdana para transferi gerçekleştirilmemektedir. En fazla 750 TL bakiye yüklenebilmektedir.

Trendyol Paylaş Kazan

Trendyol uygulaması üzerinden kullanıcılar beğendiği ürünleri arkadaşlarınla paylaşarak para kazanabilmektedir.
Paylaşılan ürünler gönderilen kişiler tarafından her satın alındığında kişi belirli miktar para kazanır. Bu miktar ise ürün fiyatının %3’ü olmaktadır. Trendyol tarafından belirlenen tarih aralığında gerçekleşen kampanyalarda maksimum 100 TL kazanç sağlanabilmektedir. Trendyolda nasıl ürün paylaşılır?

 • Trendyol mobil uygulamasına girilir.
 • Beğenilen ürün seçilir ve paylaşılır.
 • Paylaşılan ürün başkası tarafından satın alındığında para hesaba yansıtılır.

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır

Ürün paylaşarak para kazanacak olan kişilere ödüller, ürünün iptal ya da iadesi dikkate alınarak 25 Eylül 2020 tarihinde Trendyol Para olarak trendyol cüzdanına aktarılacaktır.

Online olarak para kazanmak herkesin hayali. Alışveriş yaparak para kazanılabiliyorken, eğlenceli videolar çekerek de para kazanılabilmektedir. Konu hakkında “TikTok’tan Nasıl Para Kazanılır? 5 Kesin Yöntem” başlıklı yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Trendyol 100 TL Kazanma

Trendyoldan 100 TL kazanabilmek için yukarıda da belirttiğimiz gibi paylaş kazan yaparak ya da koleksiyon paylaşarak 100 TL kazanabilirsiniz. Ayriyeten trendyolda satış yaparak 30 TL komisyon indirimi kazanabilmek içinde trendyolda satışa başlayabilirsiniz. Trendyolda satış yapmak için tıklayınız. Bu link üzerinden satıcı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru tarihinden itibaren 15 gün içinde satışa başlayan kişilere %30’luk komisyon indirimi sağlanacaktır. Satıcı paneli üzerinden girişleri buradan yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.