tiktok iş fikirleri sosyal yardımlar krediler
DOLAR
17,9377
EURO
18,5102
ALTIN
1.034,33
BIST
2.819,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Hafif Yağmurlu
28°C
İstanbul
28°C
Hafif Yağmurlu
Perşembe Açık
30°C
Cuma Az Bulutlu
29°C
Cumartesi Az Bulutlu
29°C
Pazar Az Bulutlu
28°C

Tarım Kredi Kooperatifi Market Personel Alımı 2022 Başvuruları

Tarım Kredi Kooperatifi Market Personel Alımı 2022 Başvuruları

Tarım Kredi Kooperatifi Market personel Alımı 2022, Tarım Kredi Kooperatifi personel alımı, Tarım Kredi Kooperatifi Personel Alımı 2022, Tarım Kredi Kooperatifi Maaşları 2022, Tarım Kredi Market is Başvurusu, Tarım Kredi Market çalışan yorumlari, Tarım Kredi Market is Başvuru Formu, İstanbul Tarım Kredi Kooperatifi personel alımı, Tk Holding iş başvurusu. Tarım Kredi market çalışma şartları, Tarım Kredi Market is başvurusu, tarım kredi kooperatifi servis görevlisi ne iş yapar, Tarım Kooperatif Memur Alımı 2022 sorularınız yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

Tarım Kredi Kooperatifi Market Personel Alımı 2022

Tarım Kredi Kooperatifleri personel alımlarına başladı. KPSS’den 70 ve üzeri puan alan vatandaşlar başvurma hakkına sahip. Yayımlanan ilan şartlarına göre, Tarım Kredi Kooperatifleri genel müdürlüğünde çalıştırılmak üzere servis görevine atanacak. Tarım Kredi Kooperatifi personel alımı başvuru şartları neler, kimler başvuruya tabi olacak ve başvurular nasıl yapılır? İşte Tarım Kredi Kooperatifi personel alımı 2022 başvuru şartları.

Tarım Kredi Kooperatifleri 35 personel alımı yapacak. Tarım Kredi Kooperatifi personel alımı ilanı TKK İnternet sitesinde yayımlandı. Tarım Kredi Kooperatifi Endüstri Mühendisliği, istatistik bölümü ve iktisadi idari bölümü mezunu personel alacak. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri tarından yayımlanan ilanda ayrıca servis görevlisi de alınacaktır.

Tarım Kredi Kooperatifi Personel Alımı 2022 Başvurular Başladı!

TKK Personel Alımı 2022

Tarım Kredi Kooperatifi Market Personel Alımı Başvuru

Adayların belirtilen bölüme ve KPSS puan türüne göre en yüksek puanından belirlenen ihtiyacın beş katı mülakata davet edilecektir. Mülakata davet edilecek adayların listesi, istenecek belgeler ve diğer sorular tarimkredi.org.tr adresinde duyurulacaktır.

Mülakata katılmaya hak kazanan adayların 50,00 TL sınav ücreti ödemeleri gerekecektir.

İstihdam edileceklerden haksız olarak istifa etmeleri halinde 3 (üç) yıl çalışacakları ve son brüt maaşının 5 (beş) katını nakden ve bir defada ödeyeceklerine dair taahhüt alınacaktır.

Alınacak Adaylarda Genel Şartlar Nelerdir?

Tarım kredi kooperatifi personel alımı şartları nelerdir? Şartlar:

 • T.C vatandaşı olmak,
 • Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak
 • 01.01.2022 tarihinde 30 yaşını doldurmamış olmak, (01.01.1991 ve sonrası doğanlar başvurabilir.)
 • Askerlikle ile ilişkisi bitmiş olan erkekler
 • Kamu haklarından mahrum kalmamak
 • Hırsızlık, dolandırıcılık, hileli iflas, sahtecilik, zimmete para geçirme, gasp, yolsuzluk, gücü kötüye kullanma gibi utanç verici ve utanç verici eylemler, ağır hapis veya altı aydan daha fazla hapis cezasına tabi olsalar bile, hariç olmak üzere ihmal suçları, güven ihlali, kaçakçılık, kamu ihale ve ticarette yolsuzluk, kara para aklama, devlet sırlarının ifşa edilmesi, terör eylemlerine ve kamu sağlığına ve kamu güvenine karşı işlenen suçlara iştirak ve tahrik suçlarından hüküm giymemek,
 • Görevini yerine getirmesini engelleyen ruhsal ve bedensel rahatsızlıkları bulunmaması
 • Yurt genelinde çalışmanın koşulsuz olarak kabulü kabul eden.

Tarım Kredi Kooperatifi Market İş Başvuru Formu 2022 için tıklayınız.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

Başvuruda bulunacak adayların aşağıdaki özel şartlara uyması gerekmektedir;

 1. Adayın veya ailesinin (annesi, babası, adayın veya eşinin) 6 aydır Ankara’da ikamet etmiş olması gerekmektedir.
 2. Adayların 6-12-13 Eylül 2020 tarihlerinde ÖSYM tarafından düzenlenen 2020-KPSS (lisans) sınavı tablosunda belirtilen puan türünden en az 70 puan almış olması gerekmektedir.
 3. Başvuru sahipleri, fakülte (ekonomi, ticaret, siyaset bilimi ve iktisat ve idare vb.) İle endüstri mühendisliği ve tabloda belirtilen istatistik bölümlerinden mezun olmalıdır.
 4. Tabloda belirtilen fakültelerden ve eşdeğerliği Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) tarafından kabul edilen yurt içi veya yurt dışı eğitim kurumlarının fakültelerinden mezun. bölüme eklenmelidir.)
  Ancak endüstri mühendisliği ve istatistik bölümlerinde denklik kabul edilmeyecek ve derece şahsen aranacaktır.
 5. İşe alınacak servis çalışanı sayısının beş katı mülakata davet edilecektir.

Tek başına KPSS’de yüksek puan alma koşulu çalışmaya başlama hakkı oluşturmayacaktır. Yanlış, yanıltıcı veya yalan beyanda bulunanlar ile bilgilerindeki tutarsızlıklar nedeniyle yerleştirilemeyen başvuru sahipleri bu durumdan dolayı hak iddia edemeyeceklerdir.

Tarım Kredi Kooperatifi Personel Alımı 2022 Başvurular Başladı!

TKK Personel Alımı 2022 Başvurular Başladı!

Tarım Kredi Kooperatifi Başvuru Şekli ve Süresi

10.12.2020 tarihinde başlayacak başvurular elektronik ortamda yapılacak olup son başvuru 25.12.2020 saat 18.00’a kadar yapılacaktır.

Başvurular 25.12.2020 (18:00) mesai bitiminde sona ereceği için, başvuru sahipleri, ortamda meydana gelebilecek veya oluşabilecek diğer rahatsızlıkları da dikkate alarak, son başvuru tarihinde başvurularını bırakmamalıdır.

Başvuru sahipleri, başvururken aktif olarak kullanacakları geçerli bir e-posta adresi ekleyeceklerdir. Başvurular tamamlandığında, girilen e-posta adresine bir e-posta gönderilecektir. Başvuru sahipleri tamamlanan başvurularında değişiklik yapmak istediklerinde, bunu gönderilen e-postadaki bağlantı yoluyla yapacaklardır. (Son başvuru tarihi olan 12/25/2020 mesai saatleri bitiminden (18:00) sonra değişiklik yapamayacaklardır. Bu nedenle başvuru sahibinin e-posta adresinin geçerli olması önemlidir. Doğru ve eksiksiz olmalıdır.

Elektronik ortamda alınan belge ve beyanlar kurumun talebi üzerine aday tarafından fiziki olarak teslim edilecektir.

Mülakata katılabilecek ve müracaatları kabul edilenler ile yalan beyanda bulunduğu tespit edilenlerin başvuruları / incelemeleri geçersiz sayılacak, adaylıkları yapılmayacak ve atanırlar ise başvuruları yapılacaktır. iptal edildi mesajı geldiğinde personel herhangi bir hak iddia edemez ve Türk Ceza Kanununun ilgili hükümlerinin uygulanması için Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulabilir.

Tarım Kredi Market İş Başvuru Formu 2022

Adaylıklarını elektronik ortamda, şahsen Genel Müdürlüğümüze veya Bölge Birliklerine posta veya e-posta ile ileten adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru yaparken aday tarafından;

 • E-Devlet yönetim sisteminden alınacak “nüfus kayıt örneği” (barkodlu)
 • E-Devlet yönetim sisteminden alınacak “Mezun sertifikası”
 • E-Devlet yönetim sisteminden temin edilecek olan, kendisinin veya ailesinin (başvuranın annesi, babası veya eşi) son 6 ay içerisinde Ankara sınırları içerisinde ikamet ettiğini gösteren “Tarihsel Belge ve Diğer Adres” belgesi. (Kabul nedeni “Kurum Gönderimi” olarak seçilecek ve kurum adı “Tarım Kredi Birlikleri” olarak belirtilecektir.)
 • (Adayın yukarıda belirtilen 6 aylık ikamet şartının teyidi, ilanın yayın tarihi olan 10.12.2020 tarihinden itibaren dikkate alınmayan E-Devlet Politikası Geçmiş Bilgilendirme Raporundaki “Kayıt Tarihi” bölümünden yapılacaktır.) ,

KPSS sonuç belgesi (sonuç belgesinde kontrol kodunun bulunması zorunludur)
E-devlet sisteminde (barkod) mevcut olacak “Adli Sicil Belgesi”, (Kurum tipi “resmi” belge nedenlerini “Diğer” “Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri” alacağınız belgeyi doldurunuz.)
Fakülte denklik belgesi (YÖK veya yetkili makamlarca onaylı)

Bu pozisyonlar için şimdiye kadar yapılan iş başvuruları değerlendirmeye alınmayacak ve yeni başvurular yapılması gerekecektir.

Yorumlar

 1. Baytürk dedi ki:

  İş başvurusunu nasıl yapıyoruz acaba

 2. Muhammet sivri dedi ki:

  Tarım kredi marketlerde kpss mi isteniyor bilen varmı

 3. Timuçin Topal dedi ki:

  Kasap i
  şi tel no 05373951101
  Timuçin

 4. Nevzat dedi ki:

  53329 manav 15 tecrube