tiktok iş fikirleri sosyal yardımlar krediler
DOLAR
32,2938
EURO
35,0529
ALTIN
2.399,26
BIST
10.402,67
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Hafif Yağmurlu
31°C
İstanbul
31°C
Hafif Yağmurlu
Cuma Hafif Yağmurlu
26°C
Cumartesi Az Bulutlu
28°C
Pazar Az Bulutlu
30°C
Pazartesi Az Bulutlu
28°C

Son Dönemin Popüler Zekice İş Fikirleri 2023

Son Dönemin Popüler Zekice İş Fikirleri 2023

Kimsenin aklına gelmeyen işler, patlayacak iş fikirleri, Dünyada yeni is trendleri, zekice iş fikirleri, iş fikirleri 2023, yeni iş fikirleri 2023, Türkiye’de olmayan iş fikirleri 2023, bulunmamış iş fikirleri, basit is fikirleri, yeni dünya düzeni iş fikirleri, yaratıcı iş fikirleri, en karlı iş fikirleri gibi konular hakkında bilgi için yazımızı mutlaka incelemelisiniz.

Kimsenin Aklına Gelmeyen İşler 2023 Zekice İş Fikirleri

Gelecek için parlak iş fikirleri ile kısa ve uzun vadede daha sağlam bir iş fikrine başlayabilirsiniz. Yaratıcı olmanız gereken bu iş fikirleri, aynı zamanda önemli kar marjları yaratan ürün ve hizmetlere de sahiptir. Yaratıcı bir iş fikri genellikle çok benzersiz bir iş fikri olarak kabul edilir. Ancak herhangi bir iş fikrine yaratıcılık da ekleyebilirsiniz. Örneğin, bir market açmak yaratıcı bir iş fikri gibi görünmeyebilir, ancak bir marketi müşterilerinizin beklentilerini karşılayan yaratıcılıkla donatarak ön plana ve merkeze koyabileceğinizi unutmayın.

Son Dönemin Popüler Zekice İş Fikirleri 2023

Girişimciliğin en önemli dokusu genellikle yaratıcılıkla ilgilidir. Bu nedenle, uygulamak istediğiniz iş fikri ne olursa olsun; Bir iş fikrine yaratıcılık katarak geleceği parlak ve karlı bir iş fikrine dönüştürebilirsiniz. Türkiye, dünyanın gelişmekte olan ülkelerinden biri, genel olarak iş sektörü sık sık değişiyor. Piyasaları yakından takip eden girişimcilere ve yatırımcılara çok önemli fırsatlar sunuluyor. İş fikirlerini sürekli araştırmaktan ve gözden geçirmekten asla vazgeçmeyin. Son derece yaratıcı ve kartlı olarak nitelendirilebilecek potansiyeli oldukça yüksek yaratıcı iş fikirleri için yazımızı mutlaka inceleyiniz.

Zekice İş Fikirleri 2023

Maddeler halinde son dönemin popüler zekice iş fikirleri:

 1. Dijital Pazarlama
 2. Otomat 
 3. Güvenlik Kamerası Hizmetleri
 4. Akıllı Ev Otomasyonları
 5. Şirket Kurulumu ve Danışmanlık Hizmeti
 6. Videografi 
 7. E-Spor Takımı
 8. Web Tasarım ve Geliştirme
 9. Drone Hizmetleri
 10. Kişisel Bakım Ürünleri
 11. Grafik Animasyon ve Multimedya Tasarımı
 12. Çeviri Transkripsiyon ve Veri Girişi
 13. Al Sat 
 14. Online Giyim Mağazası
 15. Yemek Teslimatı 

Dijital Pazarlama Yapmak

Gelecek kelimesini dijitalden ayırmak mümkün değil. Dijital pazarlama, işletmelerin bugün bile çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biridir. Çevrimiçi bir varlığa sahip olmak ve bu varlığı güçlendirmek isteyen müşterilere bir hizmet sunacaksınız. Dijital pazarlama hizmetleri genellikle daha fazla potansiyel müşteri sunmak için çevrimiçi hizmetler sunan işletmeler için çözümler sağlar. Bir tedarikçi olarak, markalarını çevrimiçi olarak büyütmek isteyen işletmelere sosyal medya, seo, içerik ve e-posta pazarlama uzmanlığınızı satabilirsiniz.

Otomat Satın Almak

21. yüzyıl bizlere çok hızlı yaşamayı öğretti. Bu nedenle, fast food için yoğun bir talep varken, insanlar artık market rafları arasında dolaşmak ve bir içecek veya atıştırmalık almak için kasada sıraya girmek istemiyor. Bu nedenle dünya genelinde otomatların sayısı hızla artmaktadır. Otomat, geleceği parlak iş fikirlerinden biridir. Otomat satın alan çoğu girişimci yıl sonuna kadar otomat makinelerinin sayısını 3-4’e çıkarmayı başarıyor. Bu, başlatılması kolay bir iş fikri olsa da, yüksek potansiyele sahip yerleri bulmak için önemli araştırmalar yapılması gerekir.

Güvenlik Kamerası Hizmetleri

Güvenlik kamerası satış, onarım ve kurulum hizmetleri vermek için yeni bir iş kurabilirsiniz. Sektörün önümüzdeki yıllarda dünya çapında artan taleple birlikte büyümesi bekleniyor.

Doğru pazarlama çalışmasıyla önemli yerel markalaşma fırsatları vardır. Güvenlik kamera sistemlerine olan talep sadece işletmeler için değil, günlük konutlar için de bir zorunluluk haline geliyor. Ayrıca önümüzdeki yıllarda birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de araç kameralarına yöneliminde artış yaşanması bekleniyor. Siz de bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Zekice İş Fikirleri 2023 Güncel

Ayrıca aşağıdaki konular para kazanmak için ilginizi çekebilir.

İncelemek için vermiş olduğumuz linklere tıklayınız.

Akıllı Ev Otomasyonları

Son zamanlarda “akıllı ev” terimini çok gördünüz. Bu yeni bir ev almak isteyenleri kendine çekiyor ve tamamen yeni bir sektörün oluşmasını sağlıyor. Akıllı ev otomasyonu, çok az deneyiminiz ve tecrübeniz varsa kısa sürede büyük potansiyele sahip bir iş kurabileceğiniz ön plana çıkıyor.

Şirket Kurulumu ve Danışmanlık Hizmeti Vermek

Bir iş kurmak kolay bir iş değildir. Gerekli tüm yasal belgelerle, tüm gereksinimleri tam olarak karşılayacak bir profesyonele ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca işletme kurulduktan sonra çeşitli destek ve fırsatlara yönelik danışmanlık hizmeti işinize büyük değer katabilir. Bu, küçük bir ofis kurduktan sonra başlayabileceğiniz karlı iş fikirlerinden biridir. Tüm danışmanlık hizmetleri için maliyetler çok düşüktür.

Son Dönemin Popüler Yaratıcı İş Fikirleri

Son Dönemin Popüler Yaratıcı İş Fikirleri

Videografi ile Para Kazanmak

İnsanlar uzun yıllardır önemli anlarını video kayıtlarına kaydediyorlar. Ancak bu, tüketicilerin artık tam olarak istediği şey değil. İnsanlar artık özel anlarını bir film gibi izlemek istiyor. Bu bağlamda videografi hizmeti veren firmaların faaliyet hacmi her geçen gün artmaktadır.

Yaratıcı iş fikirlerinden biri olan videografi hizmetinde kişilerin özel günlerinin videolarını çekmeniz ve bu kayıtları eğlenceli bir şekilde düzenlemeniz gerekiyor. Çevrimiçi olarak da başlatılabilen iş fikirlerinden biridir. İsterseniz sadece mevcut video kayıtları üzerinde çalışabilirsiniz.

E-Spor Takımı

Geleceği olan bir iş fikri arayanlar için eşsiz bir iş fikri olarak öne çıkıyor. Özellikle 2020’yi kabusa çeviren Corona virüsü salgını ile e-spora ilgi yüksek seviyeye ulaştı. Başarılı olduğunuz veya başarılı olacağınızı düşündüğünüz bir oyun seçerek, kendi e-spor takımınızı oluşturmak için harekete geçebilirsiniz.

Yerel ve ulusal turnuvalarda başarılı olursanız, dünya çapındaki organizasyonlara katılma fırsatına sahipsiniz. Son zamanlarda ülkemizde bile sponsor bulmanın çok kolay olduğu bir iş fikirleri arasında yerini alıyor.

Web Tasarım ve Geliştirme

Gelecek tartışılırken göz ardı edilemeyecek bir iş fikri. Hem web tasarımı hem de geliştirme süreçleri kısa ve uzun vadede yüksek potansiyele sahiptir. Bu iş fikri, özellikle yaratıcı insanlar için önemli bir öne çıkma fırsatı sunuyor. Web tasarımı söz konusu olduğunda, yaratıcı fikirler kesinlikle gereklidir. Bu günlerde kendinizi bu alanda geliştirmek için uzun süreli eğitim programlarına ihtiyacınız yok. Etkili kurslar sayesinde 5-6 ay gibi bir sürede bile kendi projelerinizi üretme imkanına sahip olabilirsiniz.

Drone Hizmetleri

Gelecek için parlak bir iş fikri arayanlar, bir drone üzerinde yeni bir iş kurabilirler. Drone satış, onarım ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra direk drone çekim hizmeti de verebilirsiniz. Drone pilotluğunu geliştirebileceğiniz gibi, bir kursa da katılabilir ve sertifika alabilirsiniz.

Genellikle düğünler, nişanlar, konserler, film serisi çekimleri ve çeşitli organizasyonlar için drone çekimlerine ihtiyaç vardır. Sertifika alarak ve İHA kayıt sistemine dahil edilerek bu hizmeti verebilirsiniz. Bir drone çekimi işi kurmak için 50 ila 60.000 liralık sermaye bile yeterlidir.

Kişisel Bakım Ürünleri

Satın alma gücü artan ülkelerde en hızlı büyüyen sektörlerden biri kişisel bakım sektörüdür. Özellikle kadınlardan gelen yoğun talepte sektör, erkeklerin güçlü eğilimiyle son yıllarda ciddi büyüme rakamlarına ulaşmıştır. Sektörde yeni bir marka başlatmak için önemli bir pazarlama bütçesi gerekiyor. Yeterli sermayeniz yoksa, kişisel bakım ürünleri için doğrudan üretim işi yerine perakende sektörüne girebilirsiniz.

Grafik Animasyon ve Multimedya Tasarımı

Grafikler, tasarımlar ve çeşitli multimedya tasarımları, özellikle işletmeler için çok ihtiyaç duyulan pazarlama çabalarının temelini oluşturur. İş kurmanın çok kolay olduğu bir sektör. Birkaç yaratıcı işbirlikçiyle büyük hacimli çalışmalar yapılabilir. Unutmayın, küçük işletmelerin bile yerel olarak web siteleri ve sosyal medya yayınları vardır. İş bulabilecek şirketlerin seviyesi hızla tabana yayılıyor.

Son Dönemin Popüler Yaratıcı İş Fikirleri

Son Dönemin Popüler Yaratıcı İş Fikirleri

Çeviri Transkripsiyon ve Veri Girişi Yapmak

Küçük işletmelerin bile web siteleri kurduğu bir ortamda, 3 ana hizmet için profesyonellere ihtiyaç vardır. Sermayeniz yoksa bir editörlük faaliyete başlayabilir, bireysel çalışabilirsiniz. İş bulmak için birçok serbest siteyi takip edebilirsiniz. Özellikle birkaç dilde yetkinseniz, sadece çeviri hizmeti vererek ayda on binlerce dolar kazanabilirsiniz. Hızla globalleşen bu dünyada, çeviri, transkripsiyon ve veri giriş gibi 3 hizmete de büyük ihtiyaç duyulmaktadır.

Yemek Teslimatı Yapmak

Ülkemizdeki birçok uluslararası girişime olan büyük ilgi nedeniyle, bu geniş ölçüde motive edilmiş bir yatırım işi fikridir. Yemek dağıtım hizmeti veren birçok firma, tüketici taleplerini her yıl daha yaratıcı çözümlerle karşılamaya çalışıyor. Ulusal bir iş için sermayeniz yoksa sektöre yerel bir girişimle girebilirsiniz.

Küçük mahallelerde bile yemek dağıtımı imkanı vardır. Elbette kendi ekibinizi oluşturmak ve restoranlarla anlaşmalar düzenlemek için çaba sarf etmeniz gerekecektir.

Al Sat Yaparak Para Kazanmak

Parlak ve yaratıcı bir iş fikri söz konusu olduğunda, ticaret muhtemelen akla gelen iş fikri değildir. Ancak durum bu değil. En yaratıcı çözümler aslında satın alma ve satmanın diliyle doğru orantılıdır. İşte yaratıcı olmanız gereken konu; Pazarda ucuz ürünler satın almak ve bu ürünleri en pahalı olarak satabileceğiniz müşterilere getirmekle ilgilidir. Ticaret her şeyden önce bir faaliyet sektörüdür ve bin yıl sonra bile ana ekonominin bir parçası olmaya devam edecektir.

Online Giyim Mağazası Açmak

En potansiyel iş fikirlerinden biridir, uygulaması basittir, yüksek pazarlama fırsatları sunar ve şirketlerden ve müşterilerden artan taleptir. Artı, bu işe girmek her zamankinden daha kolay. Birkaç tıklama ile kendi mağazanızı oluşturabilir ve Dropshipping veya XML gibi sistemlerle satışa hazırlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.