Güncel Ajans

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri 2020

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri 2020

Dünyanın her yerinden milyonlarca insanın kullandığı Instagram sosyal medya platformunda, gizli hikaye izleme yöntemleri, hikaye izleme sırası, hikayeyi izlemenin yolu, hikaye izleme hilesi ile ilgili tüm merak edilenleri araştırdık. Bu yazıda birlikte Instagram hikaye hileleri Instagram hikaye izleme sırası, Instagram Story gizlice bakma İOS, Instagram hikaye önizleme açma, İnstagram hikaye izleme hilesi, Instagram Story izleyip görünmeme, Instagram hikaye görüntüleme hakkında ipuçlarına bir göz atalım ve sizlerde ilgilendiğiniz profil hikayelerine bakmaya hemen başlayın.

Instagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri

Instagram hesabımda ekli olmayan birinin hikayesini görebilir miyim? bu soru, birçok instagram kullanıcıları arasında mutlaka sorulmuştur. Bu merakı sizler için araştırdık ve çözümünü sizlerle paylaşmak istedik. Birbirinizi takip etmiyorsunuz ama hikayelerini merak ettiğiniz biri var mı? Yöntem oldukça basit! Bu durumu çözmek için önce bu profilin hikayelerini program sayesinde görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Story Gizlice Bakma İOS

Story Saver for Instagram programını IOS ve ANDROID işletim sistemli akıllı telefonlara indirip buradan giriş yapabilir ve tüm hikayeleri görebilirsiniz. Öncelikle arkadaşlarınızın hikayeleri önünüze gelecek. Hemen üstteki arama butonundan hesabınızda olmayan kişinin profilini yazarak hikayelerini görebilirsiniz. Ancak bu uygulama yalnızca açık profili olan bir kişi için yapılabilmektedir. Diğer bir yöntem ise takip etmediğiniz kişinin hikayesini görüntülemek ve görmek istediğiniz kişiyi eklemek için sahte bir hesap açmaktır, profilini ve hikayelerini başka bir hesaptan kolayca görüntüleyebilirsiniz.

İnstagram Hikaye Önizleme Açma

Instagram’ın yeni bir özelliği önizleme açmasıdır. Geçmişte, uygulama yalnızca bir kişinin profiline veya üstüne girilirken kullanılabiliyordu. Artık ana sayfaya göz atarken kişinin fotoğrafına tıkladığınızda, hikayelerini görebilirsiniz. Ya da tüm hikayeleri bir ön izleme yöntemi ile bu şekilde izleyebilirsiniz. Bu şekilde, ana sayfaya göz atarken istediğiniz kişinin hikayesini izleme seçeneğine sahip olursunuz.

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri

İnstagram Hikaye İzleme Sırası

Instagram, hikaye özelliği ile sosyal medya kullanıcıları arasında yoğun talep görüyor. Kendinize sorduğunuz en önemli şey, Instagram’ın hikayeleri nasıl sıraladığı? Herkes seni en çok takip eden biriyle konuşarak bunu izlediğini düşünüyor. Bakalım nedeni ve açıklaması ne? Hikayeler, algoritmaların yönetimi ile sıralanır. Bu sistemde sizi en çok stalklayan değil, faaliyetinize ve size en yakın kişilere göre çalışan bir sistemle karşı karşıyasınız. Diğer bir deyişle, sistem hikayelerinizi çevrenize, aktivitenize ve aktifliğinize göre sıralar. Genel olarak bu sistemde sevdiğiniz, en çok takip ettiğiniz veya izlediğiniz bir konuyu alır, hikayeleri ve kişileri ona göre öne çıkarır ve hikayelerin takip sırasını bu sisteme göre düzenler.

İlginizi Çekebilir-  Yetki Belgesi Olmadan Araç Satana 5 Bin TL Para Cezası

İnstagram Hikaye Görüntüleme

Hikaye görüntüleme sisteminde, bir hikaye 50 veya daha az kişi tarafından izleniyorsa, onu daha önce izleyenler en üstte olacaktır. İzlenme sayısı arttıkça, hikayeyi izleyen kişilerin hikayeyi paylaşan kişi ile etkileşimine dayalı daha karmaşık bir algoritma sisteme girer. Bu sistemlerin her ikisi de en alakalı kişileri hikaye izleyicileri listesinin başına getirmeye çalışır. Hikaye paylaşanlar sıralama sistemine çok takılıp kalıyor. Bu algoritma sistemi ile kitlelerin içeriğine olan ilgi seviyeleri ortaya çıkarılır ve sıralama yapılır. Hikaye görüntülenme etkileşimlerini sıralayacak olursak;

  • Story’e bakan kullanıcının aktiflik durumu
  • Profil ziyaret sıklığı
  • İzleyici tarafından hikayesindeki  gönderilen iletiler
  • Hikayeyi izleyen kişinin, beğeni, yorum vb. ile hikaye paylaşan kişinin hesabı arasındaki etkileşim düzeyi
İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri

Yukarıdaki faktörlerin her biri, belirli bir kişinin hikayenin görünümündeki konumunu belirlemeye yardımcı olur. Ve belli bir oran verilir. Algoritmalar, hikayeyi paylaşan kişinin profiline bakmanın da bu faktörlerin bir etkisi olduğunu belirlemiştir. Profilinizi sürekli ziyaret eden biri hikayelerinizin başında olacak. Şimdi kontrol et! Bakalım sizi en çok kim inceliyor. Hesabınıza gidin ve hikayenizi kimin görüntülediğini görün!

İnstagram Hikaye İzleme Hilesi

Sizi takip etmeyen birinin hikayesini izlemek için araştırmalar yapıyor iseniz doğru yere geldiniz! Bağlantısız birinin hikayesine nasıl bakılacağını beraber inceleyim. Hikayesini görmek istediğiniz kişinin profili herkese açık ise çeşitli Instagram takip programlarını kullanarak bilgilerinizle giriş yapabilir ve hikayesini gizlice görmek istediğiniz kişinin profilini arayabilirsiniz. Gizli değilse bir başkasından takip edebilir veya sahte hesap yöntemi ile hesabı takip edip hikayelerini izleyebilir veya profili açık olan kişinin geçmişini izleyerek kişiyi hemen engelleyebilirsiniz. Dikkatli olun, kişiyi engellemeyi unutursanız yakalanırsınız. 24 saat engelli olarak kalırsa, kişi diğer tarafın hikayelerini izlediğinizi asla bilemez. Bu yöntemler ile istenilen kişi listesiniz olmayan birinin hikayelerini görebilirsiniz. Hemen istediğiniz kişinin hikayesini izlemek için buraya tıklayınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.