Güncel Ajans

Akk Olmayan En Ucuz İnternet Paketleri 2020

Akk Olmayan En Ucuz İnternet Paketleri 2020

Adil kullanım kotası olan Akk olmayan birçok internet sağlayıcısı vardır. Akk İnternet paketleri ile kullanıcılar İnternet’e daha kaliteli bir bağlantı sağlayabilir. TTNET, İnternet’i adil kullanım kotası olmadan sunan lider firmalardan biridir. Kota dolduğunda, etkinleştirilen İnternet paketlerinde hız düşer ve kullanıcılar daha yavaş bağlanır. Kaliteli kesintisiz bir internet bağlantısı sağlamak istiyorsanız sizler için araştırdığımız internet paketlerini inceleyebilir ve bu firmalardan internete sahip olabilirsiniz. Akk olmayan internet paketleri ve internet sağlayıcısı firmaların internet paket fiyatları da yazımızda yer alıyor.

Akk Nedir?

T.C. Telekomünikasyon İletişim Başkanlığının zorunlu kota talebi olarak adil kullanım ortaya çıkmaktadır. Bu düzenleme ile kotanın dolacağı tarih ve kota dolduğunda internet hızının düşeceği İnternet sağlayan firmalara göre değişiklik göstermektedir. Bu kotanın nedeni, internetin kendi adına adil bir şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Diğer bir deyişle, eşit ücret ödeyenlere sunulan internetin hızı ve sınırının aynı olması amaçlanmaktadır.

Akk Olmayan İnternet Paketleri

Kotayı aşmayanlar interneti belirlenen hızda kullanırken bu limit aşıldığında internet daha da yavaşlıyor. Bazı internet paketlerinin sınırsız olduğu bilinmektedir. Sınırsız İnternet paketleri diğer paketlerden daha yüksek fiyattadır. İnternet sağladığınız firmalardan kotanızda ne kadar internet kaldığını talep edebilirsiniz.

Yapılan bir düzenleme ile gece saat 02:00′ dan sabah saat 08:00′ a kadar kullanılan internetlerin kotadan düşmemesi konusu olmaktadır. Ayrıca kota aşılırsa internet hızının eskisi kadar yüksek oranlarda düşmeyeceği söyleniyor.

Akk Olmayan En Ucuz İnternet Paketleri 2020

Akk Olmayan En Ucuz İnternet Paketleri 2020

Turkcell Superonline

Turkcell, yüksek kalitede sınırsız ve fiber internet erişimi sağlayan lider şirketlerden biridir. İnternet paketlerinin yanı sıra müşterilere TV paketleri sunulmaktadır. Sınırsız İnternet paketi şu anda promosyon fiyatından satılmaktadır. Ücretsiz uygulamanın yanı sıra firma tarafından sağlanan modem ve modem kurulum hizmeti de ücretsizdir. 25 Mbps fiber internet için 24 ay veya 2 yıl sabit ücret garantisi sunulmaktadır. 25 Mbps sınırsız internet bağlantısı 59,90 TL’ye satılıyor.

Fibere Hoş Geldin Kampanyası ile evde internet keyfini 25 Mbps hızında fiberle çıkarmak isteyen kişiler, ayda 69,9 TL ödeyerek internet sahibi olabilirler.

0212 945 50 60’ı arayarak Superonline uygulamalarınızı evinizde de gerçekleştirebilirsiniz. Platin paket için 69,90 TL fiyat geçerli değildir. Akk’sız İnternet sayesinde, İnternet’i kullandığınızda faturanız artmaz ve aynı kalır. Turkcell, sınırsız fiber internet paketleri geliştirerek kota sorununa son verdi.

TurkNet Sınırsız İnternet

Turknet sınırsız internet erişimi sunan firmalardan biridir. Kotasız ve sınırsız internet planları sayesinde, kotanın aşılması konusundaki şüpheler ortadan kalkıyor. Bu anlamda internette vakit geçirmek isteyenler Turknet internet paketlerine üye olabilirler. Ayrıca firmanın müşterilerine sunduğu farklı bir uygulama da bulunmaktadır. İnternetinizi başka bir firmadan satın aldıysanız ancak memnun kalmadıysanız, cayma ücretinin 120 TL’ye kadar olan kısmı firma tarafından karşılanmaktadır.

İlginizi Çekebilir-  İşsizlik Maaşı Başvuru ve Şartları 2020

Online başvuru yapıyorsanız evraklarınızı firmaya göndererek kolayca internet sağlayabilirsiniz. Paket, 100 Mbps İnternet bağlantısı ve sınırsız konuşma içerir. Ayrıca, şirketten satın alacağınız bir İnternet taahhüt imzalamanıza gerek yoktur. Memnun kalmazsanız paketi iptal edebilirsiniz. Turknet’in sunduğu sınırsız internet paketi tektir ve bu paketin fiyatı aylık 85 TL‘dir.

Başvuru durumunda firma yerinize gelerek internetinizi kurar. Evinizde telefon veya internet bağlantınız yoksa 99 TL kurulum ücreti 3 ay boyunca faturanıza yansıtılabilir. Böylelikle 99 TL olan kurulum ücretine taksit seçeneği de uygulanabilmekte ve 3 ay boyunca 33 TL faturaya eklenecektir. Ayrıca Kredi kartı veya banka kartıyla yapılan aboneliklerde ise sadece 66 TL ödeyeceksiniz.

Akk Olmayan İnternet Paketleri Vodafone

Sizlere internet sunan firmalar arasında Akk’sız Vodafone’da. Vodafone, İnternet kampanyası ile müşterilerine sınırsız internet erişimi sunuyor. Fiyatı, adil kullanım noktalarında ifade edilen sınırsız internet hızlarına dayanmaktadır. Vodafone faturalı hatlara özel İnternet kampanyaları aşağıdaki görsellerde olduğu gibidir;

Akk Olmayan En Ucuz İnternet Paketleri 2020

Akk Olmayan En Ucuz İnternet Paketleri 2020

Akk Olmayan En Ucuz İnternet Paketleri 2020

Vodafone’un net fiyatları ilk 6 ay düşürüldü ve fiyatları 24 ay sabitlendi. Modeminiz ücretsiz olarak kurulacaktır. Üstelik talep sonrasında evraklarınız evraklarınızın teyidi için evinize getirilecek. Vodafone evde internet uygulaması oluşturmak için burayı tıklayın.

Akk Olmayan İnternet Paketleri D-Smart

D smart bir zamanlar TV paketleri ile biliniyordu. Ancak artık adil kullanım kotası olmayan paketler ile de interneti müşterilerine sunuyor. Ev kurulumu ve aktivasyonu için şirket herhangi bir ücret talep etmez. D-smart sayfasındaki hız testi ile hız limitini ölçebilirsiniz. Firmanın müşterilerine sağladığı AKN’siz internet ücreti 79 TL‘dir. İndirim ve sabit fiyat garantisi 24 ay firma tarafından verilmektedir. Aktivasyon ve kurulum ücretleri gerekli değildir. İnternet sınırsız ve kotasızdır.

Akk Olmayan En Ucuz İnternet Paketleri 2020

Evde fiber altyapı varsa modem ücretlendirmesine gerek yoktur. Ancak alt yapı yoksa modem ücreti 400 TL, kablosuz modemler için 75 TL ödenmelidir. Ücretsiz olarak başvuru formunu doldurabilir, Akk’sız sınırsız ve kontenjansız internet bağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz.

TTNet Sınırsız İnternet

Sınırsız internet hizmeti Türk Telekom tarafından TTNet adı altında sunulmaktadır. 12 Mbps’ye kadar olan internet kampanyalarında sınırsız internet bağlantısı zorunlu kılınırken telefon şartı aranmaz. Ayrıca internet uygulamaları için hediye olarak kablosuz modem sunulmaktadır. Bağlantı kurulum ücretleri vb. adı altında ek ücret talep etmek mümkün değildir. Bu internetin fiyatı 82,90 TL olarak sabitlenmiştir.

Mbps değeri ne kadar yüksekse, İnternet ücretleri o kadar yüksek olur. Sınırsız, kotasız internet 12 Mbps için 82,90 TL ve 24 Mbps fiper İnternet için 94,90 TL’dir. 50 Mbps fibernetin fiyatı 114,90 TL. TTNet kampanyalarını görüntülemek ve abone olmak için tıklayın.

Kullanım kotası olmadan internet üzerinden imzalanan sözleşmeye göre, cayma durumunda cayma ücretlerinin ödenmesi gerekmektedir. Bu nedenle internette detaylı bir araştırma yapmalısınız. Ayrıca fiber internet kullanmak için internet satın alacağınız konutta fiber optik internet hattınızın olması gerekmektedir.

Ücretsiz Laptop Nasıl Alınır? Bedava Tablet Başvurusu hakkında bilgi için tıklayınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.